homev_updated1_02

 

Ettevõte pakub paberivaba raamatupidamise teenust väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Paberivaba raamatupidamine hoiab kokku sinu aega ja omad veebipõhise programmi abil pidevalt ülevaadet ettevõtte finantsseisust. Saad oma küsimustele kiired ja asjatundlikud vastused, sest suhtled otse kogenud raamatupidajaga (mitte andmesisestajaga/noorem raamatupidajaga). Teeme igakuise raamatupidamisega tegelemise sinu jaoks võimalikult lihtsaks. Omame kogemusi ka investeeringute ja ühisrahatuse valdkonna tehingute kajastamisel.

Meie kliendid on nii keskmise suurusega IT ettevõtted, ehitusega tegelevad osaühingud, mittetulundusühingud ja sihtasutused kui ka ühe töötaja/omanikuga väikeettevõtteid. Tegutseme pereettevõttena kahe osaühingu alt: Valmaring OÜ (asutatud 1995.a.) ja Nordfinance Accounting OÜ (asutatud 2013.a.).

Klientidega suheldes kasutame meelsasti ainult elektroonilist andmevahetust (dokumentide edastamine, raamatupidamise aruanded, väljavõtted jms). Vajadusel aitame paberipõhiselt töölt üle minna paberivabale asjaajamisele, et kõigi osapoolte aega kokku hoida.

Töö tegemisel kasutame Eesti kaasaegseimat raamatupidamisprogrammi SmartAccounts, kuhu saame ka juhile ja töötajatele kõikidele ettevõtte andmetele ligipääsu anda ja personaliarvestuses Merit Palka.

Martin on tegevjuht ja haldab enamikke väikeseid ja keskmisi kliente ning tegeleb huvitavate projektidega allhanke kaudu. Kadri omab mitmeaastast töökogemust pearaamatupidajana ca 80 töötajaga tublis IT ettevõttes Icefire OÜ. Allhanke korras oleme (1) osalenud Eesti ühe edukaima start-up ettevõtte raamatupidamises kajastades näiteks pangaskannetena ühes kuus tuhandeid tehinguid ning valmistanud ette maksudeklaratsioonid ka Läti ja Leedu osakondadele, (2) teostanud Skandinaavias tegutseva ehitusettevõtte igapäevast raamatupidamist ning (3) lahendanud kasvava IT ettevõtte igapäevaseid raamatupidamise küsimusi ja teostanud igakuist finantsanalüüsi.

  • Paberivaba raamatupidamine
  •  Veebipõhine ligipääs finantsandmetele (sh mobiilist)
  •  Mugav müügiarvete koostamine (sh mobiilist)
  •  Otsesuhtlus kogenud raamatupidajaga
  • Kogemused ka investeeringute ja ühisrahastusega